Tryeza.com

Sugjero nje artikull per kete teme | Posto nje pyetje per kete teme
Reklama:

Shtypi ShqiptarArtikuj dhe lajme te reja:
Shitje Online

Aluizni tirane

Per te lexuar me shume per aluizni tirane ju ftojme te vizitoni nje nga faqet e meposhtme.
Ne rast se faqja qe publikohet ne kete liste nuk permbarn informacione rreth aluizni tirane athere ju sugjerojme te klikoni nje nga fjalet e tjera kyce te listura.
Nese keni ndonje pyetje klikoni ketu per ta publikuar online. Mbase dikush do tiu kthej pergjigje dhe ju ndihmon.

[ Lojra me makina ] [ Lojra me barbi ]
Reklama
ReklamaPyetje ne lidhje me kete teme nga vizitoret tane:


“Amund te kerkoj qe dosja ime bashke me komshinjte e mi te rishqyrtohet sepse shtesa e bere eshte legalizuar me shkelje(ndertim me themele jashte standartit-shtesa ka shkarje),jane bere te gjitha pagesat .”
Pustuar nga: Irena Dado ne daten: 29-07-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“KAM 3 VJETE QE KAM PAGUAR LEKET PER LEGALIZIM TE SHTEPISE S.KAM PERGJIGJE”
Pustuar nga: FUSHA FLUTURIM ne daten: 03-07-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Ku ndodhen zyrat e ALUIZN-IT ne Tirane?ju faleminderit.”
Pustuar nga: ola takushllari ne daten: 10-05-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Pershendetje. Si mund te legalizohen ndertimet pa leje , kur ky truall eshte kthyer me vendi te komisionit te kthimit dhe kompensimit te pronave, dhe kjo prone ka marre vendim te formes se prere nga Gjykata e Rrethit Tirane. Dhe kjo prone eshte e rregjistruar ne rregjistrat Hipotekor, dhe Pronari I truallit disponon Certfikate Pronesie. Jam ne pritje te nje pergjigje. Faleminderit. Me rrespekt . ”
Pustuar nga: Genc Mustafa Huta ne daten: 23-09-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Ku ndodhen zyrat e Aluiznit?”
Pustuar nga: K.Matohiti ne daten: 05-08-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Ne cfare zone te Tiranes ndodhet Aluizni?”
Pustuar nga: xhoi basha ne daten: 05-08-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Perdhendetje! 1. A kane filluar vetdeklarimet e reja? 2. Nper lagjen 5 maji ku behen vetdeklarimet?”
Pustuar nga: p.nikolli ne daten: 27-06-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“1.Cfare kriteresh duhet te plotesoje nje ndertese nje kateshe per tu futur ne procesin e legalizimit? 2.Cila eshte lidhja midis ngerimit pa leje dhe pagesave te pershkallezuara ne metra katrore trualli?”
Pustuar nga: Bashkim Murati ne daten: 15-05-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje

Artikuj dhe pergjigje:


ALUIZNI

Zyrat e ALUZNI, drejtoria e pergjithshme, eshte prane ish-stacionit te trenit, Tirane. Zyra e ALUIZNI, Tirana 1 - territori i bashkise dhe Tirana 3 - komunat Paskuqan,Farke,Kashar, ndodhen prane ish-artistikes Migjeni. Zyrat e ALUIZNI, Tirana 2, ndodhen brenda godines se ALUIZNI, drejtorise se pergjithshme Pustuar nga: arkitekt ne daten: 11-11-2013
Posto nje ide

Lista e faqeve:

aluizni tiranePortali shqiptar
Lexoni me teper per aluizni tirane duke vizituar faqen portali.im. Ka shume artikuj te ndryshem te publikuar ne kete faqe. Vizitojeni tani.
http://www.portali.im
aluizni tiraneShtypi Shqiptar
aluizni tirane me shume ne shtypi.im. Kliko tani dhe gjej me teper info ne kete faqe te bukur shqip.
http://www.shtypi.im
aluizni tiraneVetem Lajme
aluizni tirane me shume ne vetemlajme.com. Kliko tani dhe gjej me teper info ne kete faqe te bukur shqip.
http://www.vetemlajme.com


Nese nuk gjeni asnje informacion ne faqet e mesiperme ju ftojme te vizitone faqe te tjera te rrijetit tone si:

Si te DobesohemiSi te Dobesohemi
Hyr tani ne sitedobesohemi.com dhe lexo me shume per aluizni tirane!
http://www.sitedobesohemi.com

 

Indeksi | Terms & Conditions | Privacy Policy